zapach_po_goleniu.jpg

Podobno kobiety najbardziej lubią gładko ogolonych mężczyzn. Nie dość, że taki facet wygląda na zadbanego, to jeszcze żaden zarost nie przeszkadza w intymnych sytuacjach.

www.wowdevshop.com

Golenie jednak do przyjemności nie zależy, zwłaszcza wtedy, gdy kogoś natura sowicie wyposażyła w gęste i grube owłosienie. Łatwo podrażnić skórę i skazać się na nieprzyjemne pieczenie przez następnych kilkadziesiąt minut.

Dlatego przyda się odpowiednia woda po goleniu. Większość mężczyzn używa takiej czy innej wody, bo jej ważnym zadaniem jest złagodzenie irytującego pieczenia.

Jednak o wodzie warto pamiętać również ze względu na jej zapach. Dobrze dobrany aromat może sprawić, że staniesz się jeszcze atrakcyjniejszym kąskiem w oczach płci przeciwnej, a wysiłek włożony każdego ranka w golenie zaowocuje podwójnie.

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, warto dobrać taki zapach, który dobrze skomponuje się z innymi perfumami. Miej też na uwadze, że aromat wody po goleniu ulatnia się stosunkowo szybko, dlatego głównym zapachem powinien osobny perfum.

blizny na plecach