wybierz_najlepszy_szampon.jpg

Jaki szampon jest najlepszy? To zależy od tego jakie są Twoje włosy. Suche i cienki czy może grube i poskręcane, ze skłonnością do przetłuszczania się? Niezależnie od odpowiedzi, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt na rynku, dostosowany do Twojego rodzaju włosów.

To jednak nie koniec tej historii. Gdy już wiemy czym charakteryzują się nasze włosy, wiadomo co kupić.

Tyle że nie zawsze cechy owłosienia łatwo określić, w końcu nie mamy na tym polu dobrego porównania – w końcu dysponujemy tylko jednym zestawem. Co więc robić? A może raczej: kogo się poradzić? Najlepiej fryzjera.

sukienkimm.pl

Może rozmowa o tym, czy nasze włosy są zbyt suche czy zbyt tłuste będzie nieco krępująca, jednak to lepsze niż marnowanie pieniędzy na niewłaściwy szampon. A nawet szampony.

Liczba mnoga jest jak najbardziej na miejscu, bo specjaliści zalecają mycie głowy więcej, niż jednym rodzajem szamponu. Jeśli myjesz głowę co dwa, trzy dni, możesz wykonać dwa mycia pod rząd i użyć dwóch szamponu.

Pierwsze mycie obmywa włosy i skórę, drugie pozwala na odżywienie. Dwa różne produkty nie pozwolą też na to, by skóra głowy nadto przyzwyczaiła się do konkretnej substancji.

https://aspazja.pl/zabiegi/odmladzanie-laserem-pikosekundowym włosy rozjaśniane