wszystko_dla_cery.jpg

Piękna cera to marzenie każdej kobiety. Nawet ładna twarz wiele traci, gdy pojawiają się na niej nieestetyczne wypryski i przebarwienia, natomiast oczyszczając skórę można zyskać wiele urody. O skórę twarzy można dbać różnymi metodami. 

Jednak prawdopodobnie najlepszy efekt osiągniesz, gdy zastosujesz kilka sposobów naraz. Co to za metody? Pierwsza reguła dotyczy higieny. Pamiętaj by regularnie myć twarz, przede wszystkim rano i wieczorem.

Zawsze zmywaj makijaż i staraj się nie przesadzać z jego ilością, gdy nie jest to absolutnie konieczne. Wypad do sklepu to nie randka, więc daruj sobie podkłady i fluidy. Skóra nie może wtedy oddychać.

Pamiętaj też o toniku, który usuwa drobne zabrudzenia. Druga zasada to regularne nawilżanie skóry. W tym celu pij dużo zwykłej wody.

Tradycyjna mineralka będzie odpowiednia. Równie dobrze poradzi sobie woda z kranu, która w większości miast jest całkowicie zdrowa. Dodatkowe nawilżenie przyda się z zewnątrz.

Stosuje krem dobrany do rodzaju cery. Od czasu do czasu zaaplikuj sobie maseczkę. Możesz wykonać ją nawet domowymi sposobami.

Nakładając make-up należy pamiętać o delikatnym podkładzie, który ograniczy kontakt kosmetyków ze skórą i zarazem przedłuży efekt ich działania, do tego zadania idealnie nada się naturalna baza pod makijaż.

Kawa albo miód świetnie sprawdzą się w tej roli.

makijaż weselny białystok test na porowatość włosów