Wszystko dla cery

wszystko_dla_cery.jpg

Piękna cera to marzenie każdej kobiety. Nawet ładna twarz wiele traci, gdy pojawiają się na niej nieestetyczne wypryski i przebarwienia, natomiast oczyszczając skórę można zyskać wiele urody. O skórę twarzy można dbać różnymi metodami.

www.arena-gliwice.com.pl

Jednak prawdopodobnie najlepszy efekt osiągniesz, gdy zastosujesz kilka sposobów naraz. Co to za metody? Pierwsza reguła dotyczy higieny. Pamiętaj by regularnie myć twarz, przede wszystkim rano i wieczorem.

Zawsze zmywaj makijaż i staraj się nie przesadzać z jego ilością, gdy nie jest to absolutnie konieczne. Wypad do sklepu to nie randka, więc daruj sobie podkłady i fluidy. Skóra nie może wtedy oddychać.

Pamiętaj też o toniku, który usuwa drobne zabrudzenia. Druga zasada to regularne nawilżanie skóry. W tym celu pij dużo zwykłej wody.

Tradycyjna mineralka będzie odpowiednia. Równie dobrze poradzi sobie woda z kranu, która w większości miast jest całkowicie zdrowa. Dodatkowe nawilżenie przyda się z zewnątrz.

Stosuje krem dobrany do rodzaju cery. Od czasu do czasu zaaplikuj sobie maseczkę. Możesz wykonać ją nawet domowymi sposobami.

Kawa albo miód świetnie sprawdzą się w tej roli.

Poznań Zarówno wybór sukni ślubej jak i dodatków jest czasochłonne

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *