perfekcyjny_krem_do_skory.jpg

Na pozór wszyscy jesteśmy do siebie podobni, ale różnimy się wieloma istotnymi detalami. Dlatego nie istnieją uniwersalne kosmetyki, które mogłyby pomóc wszystkim w tym samym stopniu i z takimi samymi problemami.

Co za tym idzie, nie istnieje również idealny krem – można jednak wskazać pewne wytyczne, którymi warto się kierować podczas dokonywania wyboru. Szczególnie efekty powinien okazać się krem dermedic emolient linum 20 SPF, który skutecznie chroni skórę przed słońcem.

Wprawdzie przywodzi to na myśl kremy z filtrem, które stosujemy podczas letniego wylegiwania się na plaży, ale właśnie o to chodzi – skóra jest narażona na negatywne działanie promieni słonecznych przez cały rok. Po prostu latem działanie to jest szczególnie intensywne.

Najgorszymi efektami oddziaływania promieni słonecznych jest wysuszanie skóry, co prowadzi również to powstawania zmarszczek. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj filtrów.

Korzystniejsze dla skóry są filtry fizyczne, które odbijają promienie słoneczne, ale niestety pozostawiają na skórze biały osad. Tej wady nie posiadają filtry chemiczne, jednak mają one większą skłonność do uczulania.

przekłuwanie uszu www.ospanaswiecie.com.pl