pamietaj_o_nawilzaniu_skory.jpg

Zdrowa i piękna cera to czysta i dobrze nawilżona cera. Aby zachować czystość, trzeba się po prostu często myć. Woda i mydło albo żel dopasowany do rodzaju skóry to najlepsi przyjaciele każdego wieczora i poranka.

www.fahnen.pl

Zapomnij o tym, by z lenistwa kłaść się do łóżka w makijaży a nad ranem w pośpiechu tylko szybko opłukać twarz chłodną wodą. Kilka takich wybryków i Twoja cera przestanie z pewnością przestanie być gładka. Higienę twarzy warto wspomóc odpowiednio dobranym tonikiem.

Bierzemy wacik kosmetyczny, nasączamy tonikiem i przecieramy twarz – z pewnością zauważysz, że cera nie była czysta nawet po dokładnym myciu, bo płatek nie będzie całkiem biały. Mycie i tonizowanie mogą się jednak przyczynić do wysuszenia skóry, a to równie szkodliwe jak bakterie, których właśnie się pozbyłaś. Dlatego na koniec koniecznie użyj kremu nawilżającego czy emulsja uriage ds.

Aplikując krem możesz delikatnie masować skórę. Substancja lepiej się wchłonie, a masaż pomaga w ujędrnieniu cery. Krem również dopasuj do rodzaju cery.

Kobiety najczęściej wybierają jedwabne suknie ślubne ze względu na wysoką jakość wykonania porowatość włosów test