Pamiętaj o nawilżaniu skóry

pamietaj_o_nawilzaniu_skory.jpg

Zdrowa i piękna cera to czysta i dobrze nawilżona cera. Aby zachować czystość, trzeba się po prostu często myć. Woda i mydło albo żel dopasowany do rodzaju skóry to najlepsi przyjaciele każdego wieczora i poranka.

Zapomnij o tym, by z lenistwa kłaść się do łóżka w makijaży a nad ranem w pośpiechu tylko szybko opłukać twarz chłodną wodą. Kilka takich wybryków i Twoja cera przestanie z pewnością przestanie być gładka. Higienę twarzy warto wspomóc odpowiednio dobranym tonikiem.

Bierzemy wacik kosmetyczny, nasączamy tonikiem i przecieramy twarz – z pewnością zauważysz, że cera nie była czysta nawet po dokładnym myciu, bo płatek nie będzie całkiem biały. Mycie i tonizowanie mogą się jednak przyczynić do wysuszenia skóry, a to równie szkodliwe jak bakterie, których właśnie się pozbyłaś. Dlatego na koniec koniecznie użyj kremu nawilżającego czy emulsja uriage ds.

Aplikując krem możesz delikatnie masować skórę. Substancja lepiej się wchłonie, a masaż pomaga w ujędrnieniu cery. Krem również dopasuj do rodzaju cery.

Kobiety najczęściej wybierają jedwabne suknie ślubne ze względu na wysoką jakość wykonania

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *