Miód na twarz

miod_na_twarz.jpg

Znasz kogoś kto nie lubi miodu? Z pewnością nie, bo to naturalne źródło cukru. Jedliśmy miód od początku istnienia naszego gatunku i raczymy się nim do dzisiaj. Miód jest pyszny i nigdy się nie psuje.

https://www.hitobuwie.pl/damskie/czolenka.html

A do tego ma jeszcze wiele innych zdrowotnych właściwości, dlatego nadaje się świetnie do zrobienia domowej maseczki na twarz. Dlaczego warto i jak tego dokonać? Warto, bo taka maseczka doskonale otwiera i zamyka pory, a ponadto świetnie nawilża cerę. Te wszystkie efekty są możliwe do osiągnięcia bez wydawania połowy pensji na drogie środki.

Idealną maseczkę stworzysz w cenie małego słoika miodu. Wszystko czego potrzebujesz, to łyżka miodu, tyle samo oliwy, a do tego jajko i dwa plasterki ogórka. Jak widzisz, przepis jest naprawdę tani, zwłaszcza, że pozostałą cześć produktów możesz zwyczajnie spożyć.

Każdy z tych składników ma własne zalety, które razem składają się na skuteczność maseczki. Miód ma działanie bakteriobójcze, do tego przyspiesza gojenie ran i świetnie pielęgnuje cerę. Oliwa oczyszcza i odżywia skórę, a do tego łatwiej ją zmyć, niż większość olejów.

Jajko również pomaga w oczyszczaniu skóry i jest potrzebne, by nadać maseczce spójności.

Odpowiednio dobrana suknia na wieczór sprawi, że poczujesz się piękna

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *