jaki_cien_do_powiek.jpg

W sklepach znajdziesz cienie do powiek we wszystkich kolorach tęczy. Nie oznacza to jednak, że każdy z nich będzie pasował do Twojej urody.

Zapewne już nieraz się o tym przekonałaś. Co więcej, cień, który wydaje się idealnie dopasowany w sklepie, nałożony w domu prezentuje czasem nie najlepiej.

Jak wobec tego dobrać odpowiedni kolor? Przede wszystkim przed podjęciem decyzji odpowiedz sobie na pytanie, gdzie i kiedy będziesz używać danego cienia. Szukasz czego do pracy czy raczej na imprezę? A może na oficjalne spotkanie albo okazję taką, jak ślub najlepszej koleżanki? W zależności od sytuacji, inny cień będzie odpowiedni.

www.opieka.edu.pl

Do codziennego użytku najlepiej nadają się barwy uniwersalne, czyli takie, które łatwo połączyć z innymi kolorami. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z doborem ubrań i kosmetyków przed każdym kolejnym wyjściem z domu.

Jeśli natomiast wybierasz się na imprezę i nie wyobrażasz sobie, by przynajmniej kilku przystojniaków nie kierowało co chwila wzroku w Twoją stronę, wybierz coś intensywnego, co podkreśli Twój charakter i seksapil.

W naszym poradniku znajdziesz odpowiedź na pytanie: suknia ślubna a figura https://aspazja.pl/encyklopedia/badanie-histopatologiczne