Cień dla starszej pani

cien_dla_starszej_pani.jpg

O urodę chętnie dbają Panie w każdym wieku, choć wraz z biegiem lat metody i ulubione kosmetyki muszą się zmienić. Warto o tym pamiętać i nie starać się zaprzeczać tej nieuchronnej prawdzie, że jesteśmy coraz starsze.

http://dietadlawlosow.pl/dieta-oczyszczajaca-na-wlosy/

Ta sama sukienka i make-up dziesięć lat później nie dadzą już tak zniewalającego efektu. Aby znów wzbudzić podziw trzeba dobrać kreację raz jeszcze.

W przypadku cienia do powiek warto poradzić się sprzedawczyni i najlepiej wypróbować kilka barw na własnej skórze. Dopiero aplikacja cienia daje pełne wyobrażenie o jego zaletach i wadach, a przede wszystkim o tym, czy pasuje do naszego typu urody i tego, co mamy zamiar na siebie włożyć.

Paniom w starszym wieku poleca się przede wszystkim kolory klasyczne. Niełatwo przyznać, że cienie, które dawniej pasowały do nas idealnie, dziś już nie są odpowiednie.

Jednak zdając sobie sprawę z takiego stanu rzeczy, możemy tylko zyskać. Niektóre panie starają się nieco zakłamać rzeczywistość, stosując od lat podobne barwy i rodzaje kosmetyków.

Niestety źle dobrane cienie mogą nie tylko nie odmłodzić naszej twarzy, ale nawet przysłonić naturalną urodę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *