cien_dla_starszej_pani.jpg

O urodę chętnie dbają Panie w każdym wieku, choć wraz z biegiem lat metody i ulubione kosmetyki muszą się zmienić. Warto o tym pamiętać i nie starać się zaprzeczać tej nieuchronnej prawdzie, że jesteśmy coraz starsze.

www.pozytywnyegoizm.pl

Ta sama sukienka i make-up dziesięć lat później nie dadzą już tak zniewalającego efektu. Aby znów wzbudzić podziw trzeba dobrać kreację raz jeszcze.

W przypadku cienia do powiek warto poradzić się sprzedawczyni i najlepiej wypróbować kilka barw na własnej skórze. Dopiero aplikacja cienia daje pełne wyobrażenie o jego zaletach i wadach, a przede wszystkim o tym, czy pasuje do naszego typu urody i tego, co mamy zamiar na siebie włożyć.

Paniom w starszym wieku poleca się przede wszystkim kolory klasyczne. Niełatwo przyznać, że cienie, które dawniej pasowały do nas idealnie, dziś już nie są odpowiednie.

Jednak zdając sobie sprawę z takiego stanu rzeczy, możemy tylko zyskać. Niektóre panie starają się nieco zakłamać rzeczywistość, stosując od lat podobne barwy i rodzaje kosmetyków.

Niestety źle dobrane cienie mogą nie tylko nie odmłodzić naszej twarzy, ale nawet przysłonić naturalną urodę.

https://magdalenamaluje.pl/ www.foto-vistula.pl